• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zdrowy tryb życia

Z jakich powodów tak naprawdę chorujemy?
Wiele zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że ciężko dbać o własne zdrowie, jeśli po prostu w swoim DNA mamy tak jakby zapisane kłopoty z sercem czy ponadprzeciętne ryzyko nowotworów. Jednakże naturalnie niesłychanie wiele zależy od naszego życiowego stylu. Zatem bardzo często ludzie chorują, bo najzwyczajniej w świecie źle funkcjonują. Świetnie to można zauważyć, gdy spojrzymy na Stany Zjednoczone. W owym jakże bardzo dużym kraju są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, ale odnajdą się także miejsca, w których kult pięknego wyglądu jest bardzo silny, zatem zamieszkuje je dużo niższa liczba osób zmagających się z nadwagą.
– Odpowiednia dieta! Oczywiście w żadnym razie nie można popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, ale jakby nie patrzeć nie możemy za bardzo przesadzać z kaloriami. Trzeba zachować zdrowy umiar w jedzeniu.
– Więcej ruchu! W takim razie sporo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy jakieś sporty. Może pływanie, tenis ziemny czy bieganie? Świetna wiadomość dla pragnących nieco więcej szamać: gdy człowiek codziennie uprawia sport, ma okazję więcej jeść – bez tycia.

1. Zobacz szczegóły

2. Tutaj

3. Kontynuuj

4. Kliknij

5. Sprawdź to

Categories: Medycyna

Comments are closed.